Drobečková navigace

O firmě > Střešní asfaltové výrobky > BITULAC PRIMER 5kg

 

Bituplastik F-M

 

Popis : Asfaltový hydroizolační tmel
Balení : 5kg   Cena : 315 Kč


Obecně:

Asfaltové tmely jsou směsi oxidovaných stavebně izolačních nebo modifikovaných asfaltů rozpuštěných v organickém rozpouštědle s anorganickými plnidly. Tmely se zpracovávají za studena a za normální teploty jsou šedočerné až černé barvy husté konzistence, jsou prosté vody a mechanických nečistot.

Použití: k renovacím zestárlých nebo poškozených asfaltových hydroizolačních vrstev a skladeb, nebo v kombinaci s výztužnými vložkami do hydroizolačních souvrství. Používá se při teplotě nad 5 °C a sklonu do 10°.

Zpracování: probíhá za studena. Výrobek se nanáší a roztírá stěrkou nebo pokrývačským kartáčem. Před použitím je třeba tmel v obalech řádně promíchat. V případě potřeby lze upravit konzistenci pomoci lakového benzinu. Izolační práce nelze vykonávat za deštivého počasí, na vlhké podklady a za mrazu.

Balení a skladování: v kbelících o hmotnosti 5 a 17 kg. Obaly musí byt při skladování dobře uzavřeny a chráněny proti vniknutí vody. Nejvyšší přípustná teplota při skladování je 30 °C. Ve skladovacích prostorách je zakázáno kouřit a manipulovat s otevřeným ohněm. Mráz neškodí.

Bitumizol RP s.r.o. - realizace, velkoobchod
Paxa Richard
Tel.: +420 608 978 113
www.bitumizol.cz
E-mail:
bitumizol@centrum.cz